Velikonoční přespávačka

V pátek 22. března nás v družince čekala "Velikonoční přespávačka".

Ještě před tím jsme si společně s žáky ze 4.třídy připravili pro rodiče s dětmi velikonoční stezku po škole, kde byly připravené různé otázky a aktivity, například hledání ztracených vajíček, skákání v pytli nebo slalom s vajíčkem. Za splnění všech úkolů dostali všichni medaili a sladkou odměnu.

Poté, kdo chtěl, mohl si vyrobit masku zajíčka nebo si vybarvit velikonoční odlitek ze sádry. Po dílničce jsme se rozloučili s rodiči a přesunuli se do tělocvičny. Zde na nás čekala opičí dráha. Nakonec jsme si zatancovali, zahráli si hry a šli se navečeřet.

Po večeři a vyčištění zoubků jsme si pustili s dětmi pohádku. Ráno na děti čekala výborná snídaně od maminek a tatínků, kteří nám přinesli občerstvení, na kterém si všichni moc pochutnali!. Tímto bychom jim chtěli moooc poděkovat!

Ráno jsme se díky krásnému počasí mohli jít ven protáhnout a dát si krátkou rozcvičku.

Velmi jsme si celou akci užili a už se těšíme na další!

Vychovatelky ŠD

Publikováno dne: 31. 3. 2024